• O Firmie
 • Kwalifikacje
 • Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
 • Pozostałe usługi
 • Regulamin
 • Kontakt
 •  

  Regulamin

  Zanim zaczniesz szukać ofert, zanim zaczniesz zapoznawać się z opisami domów, mieszkań, działek przeczytaj uważnie regulamin korzystania ze strony. Jeżeli się nie zgadzasz na zaakceptowanie jego treści natychmiast opuść tę stronę

  Regulamin strony www.ornif.pl

  1. Strona www.ornif.pl  jest administrowana przez SALANA Marcin Gdula  z siedzibą w Lubartowie przy ul. Jana Sławińskiego 10 zwaną dalej Administratorem.
  2. Administrator nie zbiera, nie archiwizuje danych osobowych korzystających ze strony osób zainteresowanych, nie archiwizuje przesyłanych poprzez stronę informacji.
  3. Administrator nie odpowiada za zgodność prezentowanych na podstronie www.oferty.ornif.pl  ofert nieruchomości z rzeczywistością pod względem opisu i wyglądu, które korzystający ze swej strony powinien sprawdzić naocznie zanim podejmie jakąkolwiek decyzję.
  4. Korzystający ze strony www.ornif.pl nie może w oparciu o treść tej strony podejmować jakichkolwiek decyzji i zobowiązań. Oferty nieruchomości mają tylko charakter informacyjny, niektóre mogą być nieaktualne lub odbiegające od stanu faktycznego.
  5. Dla bezpieczeństwa korzystających ze strony www.ornif.pl przedstawione oferty biura nie są i nie mogą być podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji, zawierania umów lub zaciągania jakichkolwiek innych zobowiązań. W przeciwnym razie korzystający ze strony dokonują tego na własne ryzyko – wbrew warunkom korzystania ze strony www.ornif.pl
  6. W przypadku zainteresowania jakąkolwiek ofertą Korzystający ze strony www.ornif.pl i podstrony www.oferty.ornif.pl może skontaktować się z Biurem Nieruchomości Obsługa Rynku Nieruchomości i Firm, które jest właścicielem oferty nieruchomości zamieszczonej na podstronie www.oferty.ornif.pl i według swojego uznania ustalać warunki współpracy i korzystania z usług biura ORNiF.
  7. Zabrania się kopiowania treści strony www.ornif.pl oraz zamieszczonych na www.oferty.ornif.pl ofert w tym opisów i fotografii nieruchomości.
  8. Użyte w regulaminie słowo „oferta” nie oznacza oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i należy je rozumieć jako przybliżoną informację o prezentowanych przez Obsługa Rynku Nieruchomości i Firm nieruchomościach z wszystkimi wyżej zawartymi uwagami.
  9. W przypadku zaistnienia na stronie treści sprzecznych z obowiązującym prawem prosimy o przekazanie tej informacji do Administratora strony celem zastąpienia ich treściami zgodnymi z prawem.

  UWAGA

  Jeżeli korzystający ze strony www.ornif.pl nie akceptuje powyższych warunków, powinien opuścić stronę.